FairyTale Moments zostało stworzone z myślą o celebrowaniu najważniejszych momentów w życiu czyniąc z nich niepowtarzalne oraz magiczne wydarzenia.

Kilka słów o mnie

Certyfikowana wedding plannerka, z wykształcenia dziennikarka, a z zamiłowania pasjonatka zumby i organizatorka wszelkich wydarzeń, przy których wymagana jest odpowiednia aranżacja oraz plan działania.

Inspiracją do podjęcia działań w branży ślubnej oraz eventowej była organizacja mojego ślubu oraz wesela. Ten dzień okazał się najpiękniejszym w moim życiu i to z aż dwóch powodów. Po pierwsze mogłam już oficjalnie cieszyć się z tytułu „żony” i bawić się na najwspanialszej uroczystości w życiu, a po drugie odkryłam, że organizacja wesel jest również tym, co chcę w życiu dalej robić.

Doświadczając tego na własnej skórze wiem ile czasu, zaangażowania oraz poświęcenia wymaga tego typu organizacja, dlatego towarzyszę młodym parom od początku do końca przy organizacji ich wymarzonego dnia. Wychodzę z założenia, że nie ma sytuacji bez wyjścia i każdy problem ma swoje rozwiązanie, a Wasz czas i uśmiech na twarzy są dla mnie największą wartością.

Myśl ta przyświeca mi również przy organizacji różnego typu eventów oraz imprez okolicznościowych. W działaniach biznesowych wspiera mnie zaufany zespół ludzi oraz sprawdzona baza podwykonawców.

Praca z ludźmi i dla ludzi motywuje mnie do dalszego działania, a każda kolejna realizacja sprawia, że z niecierpliwością oczekuje finału.

Poznamy się? Zapraszam do Kontaktu

OFERTA ŚLUB Z WEDDING PLANNEREM skierowana jest do:

  • zapracowanych, którym brakuje czasu na organizację ślubu i wesela
  • mieszkających za granicą, którzy chcą mieć pewność że ich sprawy zostaną należycie dopilnowane
  • ceniących wysoką jakość, na którą składa się współpraca ze sprawdzonymi podwykonawcami
  • perfekcjonistów/dbających o szczegóły, którym spójna wizja całości ślubu i wesela nie jest obojętna
  • indywidualistów, którzy pragną czegoś innego, nietypowego i całkiem wyjątkowego

Jesteś w powyższym gronie? – Zapoznaj się z Naszą Ofertą! 🙂